Duşakabin İşleri

Duşakabin İşleri

Duşakabin İşleri

Hem sağlıklı hem de hijyenik kalması gereken en önemli yerler içerisinde banyolar bulunur. Bir ev içerisinde en sık kullanılan yerler banyo olmakla beraber, fonksiyonel ve dekoratif bir ayrıcalık tanımalıdır. Fakat bazı nedenlerden dolayı özellikle duşakabinler arıza yaratabilir ve yıpranabilir. Böyle durumlarda duşakabin işleri hizmetlerimizi kurumsal anlayış ile sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız.

  Profesyonel Duşakabin İşleri

  Banyolar genelde evlerin en küçük alanlarından biridir. Bu yüzden banyonun yapısına uyum sağlayacak özel duşakabin çeşitleri değerlendirilir. Banyonun ölçülerine ve yapısına bağlı olarak özgün tasarım altında ele aldığımız hizmet anlayışımız doğrultusunda, sizler için İmalat ve montaj desteği sağlamaktayız. Hem ekonomik ve dekoratif bir yapı sunan hem de kalitesiyle uzun yıllar kullanılacak duşakabin çeşitleri, profesyonel hizmet anlayışı ile firmamız bünyesinde desteklenmektedir.

  Güvenilir Duşakabin Montajı

  Duşakabin farklı parçalardan oluşur ve her parçasının eksiksiz şekilde bir araya getirilerek tasarlanması gerekir. O yüzden duşakabin montaj işlemi profesyonellik gerektirir. Su sızdırmasını önlemek, tüm parçalarının kolayca kullanılmasına olanak vermek ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için profesyonel bir çalışma gerekmektedir. Duşakabin ve tekne montaj işlemleri ile beraber, aşamalı olarak titiz bir çalışma altında montaj işlemleri uzman kadromuz bünyesinde gerçekleşmektedir.

  Dikkatli Çalışma Altında Duşakabin Montaj Hizmeti

  Çok titiz bir çalışma altında yapılması gereken duşakabin montajı, hassas ve titiz bir işlem gerektirir. Konusunda uzman teknik yerlerimiz ışığı altında ele aldığımız çalışmalar, güvenli biçimde ve aşamalı olarak gerçekleşmektedir.

  - Sudan etkilenmeyen silikon malzeme kullanılmaktadır.

 - Köşeler ve silikonlar uyumlu şekilde bir araya getirerek su kaçakları önlenir.

 - Duşakabin alt küvet dayakları sabitlenir ve çalışma esnasında terazi kullanılır.

 - Akılcı çözüm yöntemleri ile ele aldığımız sabitleme sayesinde, camları kusursuz şekilde açılıp kapanır.

  Bu gibi tüm çalışmalar firmamız bünyesinde tam zamanlı hizmet sağlayan teknikerlerimiz kontrolünde gerçekleşmektedir.

  Duşakabin Konusunda Her Türlü Hizmet

  Banyolarınızda bulunan duşakabin için her türlü hizmeti firmamız bünyesinde güvenle elde edebilirsiniz. Eğer özel olarak özgün bir yapı altında imalat arzu ederseniz bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Günümüz modern çağını yansıtan ve pek çok fonksiyonel yapısı ile kullanım kolaylığı sağlayan duşakabin modelleri, ihtiyacınıza yönelik şekilde ele alınır. Aynı zamanda kalitesi ve dekoratif yapısıyla büyük bir şıklık sunmaktadır.

Ayrıca herhangi bir arıza veya yıpranma söz konusu olduğu zaman, çok uygun fiyatlar üzerinden duşakabin çeşitlerimizi ilk günkü gibi hale getirmekteyiz. Böylece tertemiz, güvenilir ve uzun ömürlü şekilde kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Bütün farklı duşakabin çeşitleri için arıza ve yıpranma konusunda bize güvenebilirsiniz.