DUŞAKABİN İŞLERİ

DUŞAKABİN İŞLERİ

DUŞAKABİN İŞLERİ

Yaşam alanlarımızın en sık kullanılan yerlerden birisi de banyolardır. Banyo dekorasyonu da pek çok kişi tarafından önem taşımaktadır. Fakat zamanla banyo içerisindeki duşakabinler yıpranabilir veya arızalanabilir. Bu alanda duşakabin işleri hizmetlerimizi sizlere sunulmaktadır.

  Duşakabin Hizmetlerimiz

  Sektörde pek çok duşakabin modelleri bulunmaktadır. Duşakabinlerin banyolarınız ile uyumlu olması oldukça önemlidir. Sizde hem kaliteli hem de ekonomik ve dekoratif olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz ölçü ve modellere uygun uzman ekiplerimiz ile kısa sürede imalat ve montaj işlemlerini tamamlamaktayız.

  Duşakabin Montaj Hizmetleri

  Duşakabin montajları profesyonellik gerektiren bir iştir. Duşakabin montaj işlemleri profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamız alanında usta çalışanları ile montaj hizmetlerini sunmaktadır. Duşakabin ve tekne montajları teknikleri ve uygulamaları için ilk olarak belirli aşamalar tamamlanır. Daha sonra montaj işlemleriniz titizlikle tamamlanır.

  Duşakabin montajı hizmetlerimizde duş teknesi montajı, tekne yerleştirme ve panelleri birbirlerine sabitleyip montajlama işlemleri yer almaktadır. Duşakabin teknesinin üzerine panel kapılarını yerleştirme, sabitleme ve duşakabin teknesinin içerisine su gideri montajlama hizmetlerimiz müşterilerimize sunulmaktadır.

  Duşakabin Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Duşakabin montajı profesyonellik gerektiren bir iştir. Mutlaka belirli talimatlara uyularak yapılması gerekmektedir. Montaj işlemi profesyonellik gerektirdiğinden tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Duşakabin montaj hizmetlerimiz şu şekilde uygulanmaktadır:

  - Duşakabin montajında kullandığımız silikon sudan etkilenmeyen özelliğine sahiptir.

 - Sudan etkilenmeyen silikonlar ile köşeler kusursuz bir şekilde silikonlanır.

 - Duşakabinin alt küvet ayakları sabitlenir.

 - Duşakabin teraziye alınır.

 - Duşakabin modellerinden köşe duşakabin montajında kabini iki duvarın tam arasına oturtmaktayız.

 - Duşakabinin camları rahat açılıp kapanabilmesi için konuma tam olarak sabitlenir.

  Duşakabin veya tekne montaj işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimiz ile tüm duşakabin işlemlerinizi uygulamaktayız.