İnşaat Adına Her Şey

İnşaat Adına Her Şey

İnşaat Adına Her Şey

2010 yılında kurulan firmamız hizmete başladığı günden itibaren kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile hareket edip gelişim ve ilerleme odaklı ticari ve sektörel bir yol izlemekteyiz. Hedefimiz, şirketimizi uluslararası platformda da adından sıkça söz edilen bir hale getirmektir. Bu yolda ilerleyebilmek için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz. Bunun için ise öncelikle müşterinin güven ve memnuniyetini kazanmanın atılacak ilk adım olduğunun bilincindeyiz. İlerleme kaydedebilmek adına inşaat sektöründe birçok farklı hizmet verme yolunda ilerliyoruz.

Tadilat ve Tamirat İşleri

            İnşaat sektörü ticari anlamda en büyük sektörlerden biri olarak kabul edilebilir. Bu sektörde esas olan ise inşa edilen binaların sağlam ve dayanıklı olmasıdır. Bu açıdan kullanılan malzemelerin kaliteli olmasının yanı sıra inşa edilen bina içindeki tadilat ve tamirat işleri de büyük önem arz eder. Sunduğumuz bu tadilat ve tamirat işleri hizmeti ile sağlam ve dayanıklı yapıları daha da güvenilir hale getirmekteyiz. Zamanla eski dayanıklılığını kaybeden ve güvenlik açısından insanlar için tehlikeli olabilecek her türlü aksaklık, profesyonel tadilat ve tamirat ekibimiz tarafından kısa süre içerisinde eskisinden de dayanıklı hale getirilir. Tadilat ve tamirat adı altında sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır: boya, epoksi, izolasyon, mantolama, duvar ve seramik karo uygulamaları; halı, kauçuk zemin ve PVC zemin kaplamaları; mekanik tesisat, endüstriyel temizlik ve bahçe düzenleme işleri.

  İnşaat Taahhüt İşleri

            Gerçek veya tüzel kişiler tarafından belirlenen istek doğrultusunda taahhüt işlemlerine başlanabilir. Öncelikle inşaatın yapılacağı arsa temin edilir, mülkiyet kamulaştırma işlemleri tamamlanıp imar izni de alındıktan sonra proje taslağı profesyonel mimarlarımız tarafından çizilir. İnşaatın toplam maliyeti doğru bir şekilde hesaplandıktan sonra artık inşaatın başlamasında bir engel kalmayacaktır. Firmamız tüm bu aşamaların aksamadan ilerlemesi için özenle çalışır. Ayrıca Şirket Taahhüt Politikasına uyumlu olarak çalışma yürüten müteahhitlik işleri firmamız belirlenen zaman ve maliyetle paralel olarak inşaatı önceden hazırlanmış sözleşmeye uygun olarak müşteriye teslim eder.

  Müteahhitlik İşleri

            Müteahhit, herhangi bir inşaat projesinin yürütülmesini üstlenen ve inşaatın önceden belirlenen sürede teslim edilmesini sağlayan kişi veya kuruma verilen addır. Bu açıdan müteahhitlik işleri görevini doğru yapan, profesyonel ve sözleşmeye sadık kalan müteahhitleri bünyesinde barındırır. Ticari çıkarlardan çok müşteri memnuniyetini ve inşa edilecek yapıların güvenli ve kaliteli olması yolunda çaba gösteren müteahhitlerimiz oldukça deneyimli ve kendine güvenen kişilerdir. Bu yüzden müteahhitlik işleri en doğru kararı verebilmeniz için siz müşterilerimize büyük kolaylık sağlar. Bir müteahhiti geçmişte ortaya çıkardığı projeler, sahip olduğu iş ekibinin profesyonelliği, finansal bir yapıya sahip olması ve alanında uzman teknik elemanlara sahip olması gibi kriterleri göz önünde bulundurarak değerlendirebilirsiniz. Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran müteahhitlerimiz oldukça uzmandır.