21. Yüzyıl Tadilat Çözümlerimiz

21. Yüzyıl Tadilat Çözümlerimiz

21. Yüzyıl Tadilat Çözümlerimiz

2018 yılı yani 21. yüzyıl, her alanda inanılmaz adımların atılmasını sağladığı gibi inşaat alanında da çığ gibi büyüyen gelişmelerin yaşanmasına yol açmış bulunuyor. Bu doğrultuda da izolasyon, kaplama, cephe yalıtımı, boya - badana, çatı kaplama ve daha birçok yapı alanında yenilikler ortaya konulmuştur. Firmamız inşaat sektörünün uzun soluklu bir firması olarak tüm bu alanlarda daima yenilikleri yakından inceleyerek müşterilerine bunları hassas bir işçilikle sunmayı başarmıştır. Günümüzde de tüm eksiksiz teknik özelliğiyle ve yenilikçi ekipmanıyla bu alanda hizmet sağlamaya devam etmektedir. 21. yüzyıla özel firmamız tarafından yürütülen en yeni teknikleri şu şekilde sıralamamız mümkün:

  - İzocam kaplama

 - Fiber cam kaplama

 - Çatı konstrüksiyonu

 - Çelik konstrüksiyonu

 - Epoksi zemin kaplama

 - Doğal taş işçiliği duvar kaplama ve daha birçok tadilat ve tamirat sürecine ilişkin yürüttüğümüz yenilikçi yapımızla hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

            Bütün bu hizmetlerimiz boyunca müşterilerimiz için oluşturduğumuz en yaygın yeni çözümlerimiz doğrultusunda bulunarak alanına hakim olan farklı bir bakış açısına dayanan yapımızdan taviz vermeden daima kaliteli ve daima en üstün hassas tekniklere dayanan çalışmalarımıza yer verilmektedir. Bütün bu tekniklerimiz sürecinde de amaçlarımız sürekli müşteri memnuniyeti olmaktadır.

  İzocam Yalıtım Çözümleri

            Yalıtım inşaat sektörünün tadilat ve tamirat işleri en öne çıkan yapı tadilatıdır. Bu anlamda değerlendirildiği zaman 21. yy alt yapısına bağlı olarak tümüyle kaliteden ödün verilmeden yalıtım çözümlerinin uygulanması gerekmektedir. Şirketimiz tarafından tümüyle bu alanlarda müşterilerimizi memnun edecek çözümler sunmaya devam ederek çalışma içerisinde bulunuyoruz. İzocam yalıtım olarak bilinen sistemimiz doğrultusunda binadaki tüm su ve ses sorunlarının kısa bir sürede ortadan kaldırılması, tamamen yüksek kalitede izolasyon hizmetinin verilmiş olması amaçlanmaktadır.

            Bütün bu yaklaşımlar dikkate alınarak değerlendirildiği zaman ise tamamen kaliteden bir an dahi ödün verilmeyen yüksek standartlara dayanan yaklaşımlar ele alınarak her anlamda nitelikli çalışmalar içerisinde bulunulmaktadır. Bütün bu nitelikli çalışmalarımızla da yalıtım çözümlerimiz doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ve müşterilerimiz için en doğru adımları atan yaklaşımla hareket ederek 7/24 tadilat ve tamirat çözümleri üretme konusunda kararlıyız.

  Epoksi Zemin Kaplama

            Zemin kaplama çalışmaları da tadilat ve tamirat işleri arasında gelir. Çünkü zeminin pürüzsüz, tümüyle yenilenmiş olarak kullanılması gerekmektedir. Ayrıca zemin en fazla kir, toz ve pas tutan alan halinde bulunduğundan dolayı kesinlikle bu alana son derece dikkat edilmesinde yarar vardır. Epoksi zemin kaplama iş hassasiyetimize dayanarak müşterilerimiz için en doğru ve kararlı adımlar atmaya devam eden yaklaşımlarımızla son derece üst düzey kaliteye dayanan hizmet ortaya konulmaktadır.

            Meydana getirilen bu kaliteli ve çok profesyonel işçilikle tamamen tavizsiz yüksek standartlarda hizmet ortaya konulmaktadır. Epoksi zemin kaplama çalışmalarımız bu anlamda son derece önemlidir. Aynı zamanda yine diğer tamirat ve tadilat süreçlerine yönelik olarak da en çözümcü yaklaşımlar verilmektedir.