SU TESİSATI İŞLERİ

SU TESİSATI İŞLERİ

 SU TESİSATI İŞLERİ

Su tesisatı evden en fazla uğraş gerektiren işlerden birisidir. Evdeki tamir ve tadilat işlerinde kişiler ne kadar başarılı olursa olsun su tesisatında mutlaka alanında uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Firma olarak profesyonel ustalarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile su tesisatı işleri hakkında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  Su Tesisatı Hizmetleri

  Bazı evlerde su kaçakları, gider borusu tıkanmaları, su tesisatlarında tıkanmalar ve suyun az gitmesi ile ilgili problemler yaşanmaktadır. Bu gibi sorunlar ev halkını oldukça zorlamaktadır. Su tesisatı ile ilgili problemlere kişiler mutlaka profesyonel bir uzmandan yardım alması gerekmektedir.

  Firmamız bu anlamda su tesisatı tamirinden bakım ve yenilemeye, su kaçağı tespitinden gider borularındaki tıkanmaya kadar su tesisatı ile ilgili pek çok problemde siz müşterilere hizmet vermektedir. Firmamız suyun geçtiği her yerde servis hizmeti vererek su tesisatı problemlerinde kolay çözümler üretmektedir. Su tesisat tıkanmalarında uzman kadromuz ile tamir, bakım ve su ile ilgili her alanda hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

  Su Tesisatı Servis Hizmetlerimiz

  Su tesisatı konusunda uzman ekipmanlar ve ustalarımız müşterilerimize verdiğimiz hizmetler şunlardır;

  - Kırılma işlemleri uygulamadan su kaçak tespiti ve tamiri

 - Kırılma işlemleri uygulanmadan tıkanma tespiti ve tamiri

 - Tıkanan su borularını açma

 - Gider borularındaki tıkanıklıkları açma

 - Kalorifer tesisatında bakım

 - Su tesisatlarında yenileme uygulamaları

 - Kanalizasyon tıkanıklıkları

 - Su tesisatları temizleme işlemleri

 - Kalorifer tesisatı bakımı ve temizliği uygulamaları

  Su tesisatları problemlerinizde, su kaçakları, tadilat ve tamir, kalorifer ve kombi tesisatları gibi her türlü su tesisatı işlemlerinde siz müşterilere profesyonel elemanlarımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Telefon ile bize ulaşarak belirlenen tarih ve saatte adresinizde olmaktayız. Hizmet sonrasında ise evinizi temiz ve düzenli bir şekilde teslim etmekteyiz.