CAM BALKON İŞLERİ

CAM BALKON İŞLERİ

CAM BALKON İŞLERİ

Evlerimizin en önemli yerlerinden birisi de balkonlardır. Özellikle yaz aylarında zamanın birçoğu balkonlarda geçer. Birçok kişi kış aylarında da balkonlarını kullanabilmek veya balkonlarını temiz tutabilmek için balkonları camlar ile kapatmak isterler. uygulanacağı tüm cam balkon sistemlerine uyum sağlayan donanımlarımız ile cam balkon işleri üzerine müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  Cam Balkon Hizmetleri

  Cam balkon kapama sistemleri evlerde ve iş yerlerinde estetik, yalıtım ve fonksiyonel balkonlar yaratır. Cam balkon sistemleri mevsimsel değişikliklere ve olumsuz hava değişikliklere uyum sağlayarak kötü hava koşulların etkilerinden korumaktadır. Bu sebeple cam balkon kapama hizmetlerimizde estetik görünümün yanı sıra güvenliğiniz de ön planda tutulmuştur. Ayrıca çocukların güvenliği ve emniyeti açısından kilit mekanizması kullanmaktayız.

  Cam balkon sistemlerindeki önemli unsurlardan birisi de izolasyondur. Uyguladığımız cam balkon hizmetlerinde kanatların kapak bileşim yerlerinde sızdırmalar yaşanmaz. Sert esen rüzgar ve sert iklim koşullarında yüksek oranda sızdırmaların önüne geçmekteyiz. Ayrıca cam balkon kasalarda bulunan su tahliye kanalları ile camdan sızan su tahliye edilerek dışarıya atılmaktadır. Bu sayede cam balkonlarınıza yüksek oranda su sızdırmasına karşı koruma sağlanır.

  Katlanır Cam Balkon Sistemleri

  Katlanır cam balkon sistemleri manzaradan ödün vermeden kullanıcılara bütünleyici bir yaşam alanı yaratır. Özellikle kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilmesi sebebiyle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Temperli cam, temperli çift cam uygulamaları güvenlik ve ısı yalıtımı da sağlamaktadır. Bu anlamda katlanır cam balkon sistemlerimiz ile birbirinden farklı renk seçeneklerimiz mevcuttur.

 Cam balkon sistemlerimizdeki cam profil kanat tasarımımız ve özel kullandığımız yapıştırıcılar ile yapışma kuvveti artmıştır. Cam profil bağlantısında güvenliği tehdit edecek silikonlar kesinlikle kullanılmamaktadır. Bu sebeple bir süre sonra oluşabilecek bazı deformasyonların da önüne geçilmektedir. Firma olarak cam balkon sistemlerinde uzun vadede masrafsız ve güvenli kullanımı müşterilerimize sunmaktayız.