Proje Detay

GARDIROP İMALATI

Yatak odalarının vazgeçilmez önemli mobilya grubu gardırop çeşitleridir. Giysilerin düzenli şekilde koordine edilebilmesi ve işlevsel olabilmesi büyük öneme sahiptir. Zira yatak odalarında düzeni sağlayan en önemli unsur şüphesiz elbise dolaplarıdır. Modüler tasarım altında isteklerinize uygun farklı ölçüler ile el aldığımız gardırop imalatı konusunda bize güvenebilirsiniz. Modern tarza sahip elbise dolapları, açık raf sistemleri, minimalist yaklaşımla hazırlanmış klasik seçenekler gibi pek çok çeşit ön plana çıkıyor.

  Gardırop İmalatı

  Özel tasarım gardırop çeşitleri firmamız bünyesinde konusunda tecrübe sahibi uzmanlar ışığı altında ele alınmaktadır. İhtiyaçlarınıza cevap verecek kullanışlı ve fonksiyonel modeller, yatak odanızda bulunan eşyalarla uygun şekilde dizayn edilmekte ve hazırlanmaktadır. Yatak odanızın boyutlarına, yatağınızın boyutlarına ve diğer eşyalarınıza bağlı olarak özel ölçüler eşliğinde çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Maximum saklama alanı oluşturacak kullanışlı ve fonksiyonel gardırop çeşitleri, modern çağı yansıtan çeşitleri üzerinden ele alınmaktadır.

  Her Zevke Hitap Eden Gardırop İmalatı

  Kullanışlı ve fonksiyonel tasarımların yanı sıra görsel açıdan estetik bir yapı sunması, gardıroplar açısından büyük öneme sahiptir. Özellikle bir evin içerisinde görsel açıdan şık bir etki yaratacak en önemli oda yatak odalarıdır. Bu sebepten dolayı firmamız bünyesinde isteklerinizi baz almak suretiyle önceliklerinizi projeye döküyor; beklentinizi karşılayacak özel tasarım gardrop imalatını gerçekleştiriyoruz. Her zevke hitap eden seçenekler arasından tercih yapabilir ve kaliteli malzeme yapısıyla gardırop çeşitlerini uzun yıllar kullanabilirsiniz.

  Fonksiyonel Yapıları ile Gardırop Çeşitleri

  İhtiyaçlarınıza yönelik özel tasarım gardırop çeşitleri fonksiyonel yapıları ile bir adım öne çıkıyor.

  - Raf yüksekliği ayarlama imkanı

 - Kolay sökülüp takılabilen raf sistemleri

 - Özel raylı sistemler

 - Değiştirilebilir özellik sağlayan giysi odası

 - Geniş renk ve model yelpazesi

  Bu gibi daha birçok farklı unsur istekleriniz doğrultusunda ele alınmakta ve özel imalat süreci altında sizlere sunulmaktadır.