Proje Detay

KAPI İMALATI

Evin daha modern ve temiz, aynı zamanda şık görünmesini sağlayan en önemli yapılar arasında kapılar gelir. Aynı zamanda gün içerisinde bir evde kapılar oldukça fazla kullanılır. Sorunsuz yumuşacık bir dokunuş ile rahatça kullanım imkanı sağlayacak olan kapılar, hayatı çok daha kolay hale getirir. Sadece konfor ve fonksiyonel açıdan değil, aynı zamanda görsel açıdan estetik bir yapı sunmalıdır. Günümüz modern tasarımlarıyla ele aldığımız hizmet anlayışımız doğrultusunda, kapı imalatı için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Beklentinizi karşılayacak ve evinize uyum sağlayacak yapılar, kişiye özel olarak kaliteli malzemeyle ele alınmaktadır.

  Özel Tasarım Kapı İmalatı

  Evin iç kısmına uyum sağlayacak kapı çeşitlerinin imalatı çok önemlidir. Özellikle genelde ahşap yapıların tercih edildiği tasarımlar, ayrıca farklı seçenekler üzerinden de elde edilebilmektedir. Evinizin tasarımına ve dizaynına uygun olarak özel malzemeler ile ele aldığımız kapı imalatı, kalitesi ile uzun yıllar kullanım olanağı tanımaktadır. Ayrıca şık tasarımının yanı sıra kolay kullanımı ile konforlu yapısı ve tarzı evinizin havasını değiştirecek.

  Farklı Modeller ile Kapı İmalatı

  Beklentinizi karşılayacak ve kişisel isteklerinize uyum teşkil edecek kapı çeşitleri, firmamız bünyesinde özel olarak imalattan geçmektedir.

  - Ahşap kapı çeşitleri

 - Amerikan kapılar

 - Ahşap iç kapılar

 - Lake kaplı kapılar

 - Lamine kapı modelleri

 - Ahşap kaplamalı kapılar

 - Kompozit kapılar

 - MDF kapılar ve panel kapı imalatı

  Bu gibi daha birçok farklı seçenek dahilinde, isteklerinizi ön plana çıkararak sizlere özel kapı imalatını sunmaktan memnuniyet duyarız.

  Kaliteli Yapısıyla Kapı İmalatı

  Hayallerinizde yer alan ve evinize en iyi şekilde uyum sağlayan kapı çeşitleri, konusunda tecrübe sahibi uzmanlarımız ile ele alınmaktadır. Geniş model ve renk yelpazesi altında farklı desenler ile hazırlanmış kapı çeşitleri, kalitesi ile uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor. Ne zaman isterseniz bizimle iletişim kurabilir ve aklınızdaki kapı çeşidini gerçeğe dönüştürebilirsiniz