Proje Detay

MAGAZA RAF VE STAND İMALATI

Mağaza raf sistemleri bir mağazanın en önemli ihtiyaçlarından biridir. Sadece ihtiyaç olmasının dışında dekorasyona katkısı da vardır. Her yıl değişen raf sistemleri dekoratif detayı bulundurmaya devam ederken fonksiyonel de olmakta. En son ürünler hakkında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ışığında sizlere ihtiyacınıza ve zevkinize uygun raf sistemleri tasarlıyoruz. Ayrıca fiziksel yapıları birbirinden farklı çeşit çeşit stand ürünlerinin de imalatını gerçekleştiriyoruz. İster orta sınıf isterseniz de lüks mağaza raf ve stand imalatı hizmetini sunuyoruz.

  En Çok Beğenilen Raf ve Stand Sistemleri

  Mağazalar için raf sistemlerinin büyük önem taşıdığı belirtildi. Aynı zamanda standlar da bir mağazanın önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Ürün tanıtımı veya reklam amaçlı vb. pek çok amaçla kullanılabilen standlar mağazanın müşteri kazanmasında büyük rol oynayabilmekte.

  Özellikle giyim mağazaları için en çok beğenilen raf sistemleri Kare Dikme ve Çerçeve Dikme olarak bulunuyor. Bunun yanı sıra tercih edilen Kanallı Pano, Panel Giydirme, Konik Dikme ve Ahşap Duvar Ünitesi beğenilenler arasında. Sadece giyim mağazaları için değil genel bütün mağazalar için ihtiyaca göre raf ve stand imalatı gerçekleştiriyoruz. Beğenilen ve ihtiyacı karşılayan raf sistemleri için imalatı gerçekleştirirken yanı sıra özgün fikirleri de değerlendirerek yeni tasarımlarda raf ve stand imalatı da gerçekleştiriyoruz.

  Raf ve Stand İmalatında Nelere Dikkat Edilir?

  İmalat söz konusu olduğunda müşterimizin isteklerini dikkate alıyoruz. Müşterimiz talep ettiği raf sistemi veya stand hakkında bizimle görüştükten sonra talebine göre imalatını da gerçekleştirebiliyoruz.

  İmalatta dikkat ettiğimiz diğer hususlar ise;

 • Uzun ömürlü raf sistemleri için kaliteli malzeme kullanımına dikkat ediyoruz.

 • Stand imalatı gerçekleştirirken fonksiyonel özellikleri barındırmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede pek çok amaca göre stand kullanılmaya devam edebiliyor.

 • İmalatta işçilik uygulamalarını da gerçekleştiriyoruz. Söz konusu bu işçilik uygulamaları raf sistemlerinin işlevsel olmasına büyük katkı sağlamaktadır.