Proje Detay

PORTMANTO İMALATI

Eve girildiği andan itibaren yerleşimin düzenli olmasını sağlayan en önemli mobilya grupları portmanto çeşitleridir. Güncel mobilya trendleri ışığı altında ele aldığımız portmanto imalatı konusunda, evinizin ihtiyacınızı giderecek ve beklentinizi karşılayacak yapıları hayata geçirmekten memnuniyet duyarız. Dolap içi led ışıklı sistemler altında aynalı ve fonksiyonel kısımları ile beraber eşyalarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz. Aynı zamanda kaliteli malzeme yapısı ve özel tasarım eşliğinde, evinize uyum sağlayacak modelleri uzun yıllar kullanabilirsiniz.

  Portmanto İmalatı

  Her mevsime uygun kullanım imkanı sağlayan portmanto çeşitleri, fonksiyonel yapılarıyla hayatımızı kolaylaştırıyor. Özellikle ahşapla uyumlu tasarımlar ve beyaz renklerin yanı sıra, dilediğiniz renk üzerinden etkileyici modeller sizleri bekliyor. Ortama doğallık ve ferahlık katacak olan tasarımlar, evinizin ölçüsüne uygun şekilde alanı fazla kaplamadan yer tutmaktadır.

  - Özel ayna çeşitleri

 - Minder tasarımı

 - Kulpsuz ya da kulplu tasarım

 - Askı aparatları

 - Farklı çekmece çeşitleri

  Fonksiyonel yapıları eşliğinde özel bir yapı altında ele aldığımız portmanto modelleri, imalatımız olarak isteklerinizi karşılayacak özel tasarım eşinde hazırlanmaktadır.

  Farklı Özellikleri ile Portmanto İmalatı

  Değişik renk ve modeller ile beraber aksesuar çeşitleri üzerinden ele aldığımız portmanto imalatı, her zevke hitap eden geniş bir yelpaze sunuyor. Tüm eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz fonksiyonel gardırop modelleri, ayrıca düzenli bir görünüm imkanı tanımaktadır. Aynı zamanda anahtar ve evrak gibi pek çok güvenlik ekipmanları konusunda saklayabileceğiniz özel çekmece çeşitleri yer almaktadır.

  Müşteri Memnuniyeti ile Portmanto İmalatı

  Müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız portmanto imalatı konusunda bize güvenebilirsiniz. Özel projelendirme üzerinden isteklerinize en iyi şekilde imalata döküyor; keyifle kullanabileceğiniz fonksiyonel ve konforlu portmanto tasarımlarını hayata geçiriyoruz. Yapmanız gereken hemen bizimle iletişim kurmaktır. Beklentilerinizi bize ileterek arzu ettiğiniz ölçüler üzerinde tam da istediğiniz portmanto çeşitlerini montaj ile evinize kurmaktayız.